ADMINISTRATOR U ODJELU ODRŽAVANJA

Opis posla:

  •  Sudjelovanje u organizaciji poslova u Odjelu održavanja (Priprema mjesečnih planova održavanja za radnike održavanja; Praćenje izvršenja plana i izvještavanje; Zaprimanje prijave kvarova i raspoređivanje naloga za izvršenje; Praćenje potrošnje energenata po objektima; Vođenje skladišta tekućeg održavanja (naručivanje, zaprimanje i utrošak materijala),
  •  Samostalno obavljanje administrativnih poslova u odjelu  (pisanje i oblikovanje svih vrsta dopisa, izvještaja i zapisnika; Sortiranje, odlaganje dokumentacije i zaprimljenih materijala (radni nalozi, zapisnici, atesti); Vođenje i kontrola radnih sati, izrada radnih lista, evidencija godišnjih i bolovanja).

Što očekujemo:

  • Srednja četverogodišnja škola, poželjno tehničkog smjera,
  • Poželjno radno iskustvo u srodnim poslovima,
  • Točnost i sistematičnost u izvršavanju radnih zadataka, profesionalnost i odgovornost u radu,
  • Organiziranost, komunikativnost i usmjerenost timskom radu,
  • Izvrsno poznavanje MS Office paketa (Word, Excel, Outlook),
  • Vozačka dozvola B kategorije.