GRAĐEVINSKI TEHNIČAR

Opis posla:

Sudjelovanje u planiranju odvijanja gradnje; Izrada i dostava zahtjevnica za resursima (ljudstvo, mehanizacija, sredstva rada, materijal); Sudjelovanje u koordinaciji aktivnosti podizvođača i kontroli kvalitete izvedenih radova; Izmjera stvarno izvedenih radova i kontrola obračuna, vođenje građevinske knjige i izrada obračuna izvedenih radova; Upravljanje nacrtima; Dokumentiranje svih procesa i pohranjivanje dokumentacije gradilišta; Priprema dokumentacije za tehnički pregled; Arhiviranje dokumentacije gradilišta.

Što očekujemo:

  • Završena srednja škola – smjer građevinski tehničar,
  • Najmanje 5 godina radnog iskustva na navedenom radnom mjestu na projektima visokogradnje,
  • Iskustvo i tehnička znanja u izvedbi svih faza radova
  • Dobre komunikacijske vještine i usmjerenost timskom radu,
  • Preciznost, sistematičnost, organiziranost, samostalnost u radu,
  • Aktivno znanje engleskog jezika,
  • Aktivan rad na računalu (MS Office, MS Outlook, Autocad),
  • Vozačka dozvola B kategorije,
  • Spremnost za rad na terenu.