REFERENT ZA MEHANIZACIJU I VOZNI PARK

Opis posla:

Sudjelovanje u organizaciji poslova u Odjelu Mehanizacije i voznog parka (Organizacija posla u mehaničarskoj radionici – dnevno raspoređivanje naloga za izvršenje, praćenje izvršenja i vođenje evidencije obavljenih poslova; Vođenje skladišta rezervnih dijelova  (praćenje stanja, naručivanje, zaprimanje); Organizacija servisa i održavanje vozila, strojeva i alata – izrada i poštivanje plana i rokova servisiranja, vođenje evidencije o servisima; Poslovi zaduženja i razduženja vozila i strojeva u vlasništvu društva; Koordinacija rasporeda vozača; Samostalno obavljanje administrativnih poslova iz djelokruga rada.)

Što očekujemo:

  • Srednja četverogodišnja tehnička škola (poželjno prometnog, strojarskog ili smjera mehanizacije),
  • Poželjno radno iskustvo u srodnim poslovima (poznavanje građevinske mehanizacije, teretnih vozila i radnih strojeva),
  • Točnost i sistematičnost u izvršavanju radnih zadataka, profesionalnost i odgovornost u radu,
  • Organiziranost, komunikativnost i usmjerenost timskom radu,
  • Izvrsno poznavanje MS Office paketa (Word, Excel, Outlook),
  • Vozačka dozvola B kategorije.