TAJNICA UPRAVE

Opis posla:

Vođenje i organizacija ureda Uprave; vođenje adresara i kalendara za poslovodstvo više razine; evidencija i prenošenje poruka prema poslovodstvu svih razina; dogovaranje sastanaka s poslovnim partnerima, primanje i ugošćivanje poslovnih partnera; izrada jednostavnijih ugovora prema definiranim šprancama; ovjera preslika dokumenata kod javnog bilježnika; ugovaranje prijevoda tekstova sa / na strane jezike; izrada i slanje serijskih pisma (obavijesti za poslovne partnere, čestitke); organiziranje putovanja (rezervacija i kupovina karata, rezervacija smještaja); priprema izlazne pošte (pisanje koverata, kuvertiranje); pisanje zapisnika, pisanje dopisa, prepisivanje dokumenata, fotokopiranje, odlaganje dokumentacije.

Što očekujemo:

  • Završena srednja škola, viša škola ili fakultet društvenog smjera,
  • Iskustvo na traženim poslovima,
  • Izvrsne komunikacijske vještine, poznavanje poslovnih procesa i poslovnog bontona,
  • Izražene organizacijske i multitasking vještine, motiviranost i fleksibilnost u radu,
  • Osoba vedre naravi, marljiva, uredna, odgovorna i pouzdana,
  • Aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu, (poželjno znanje još jednog europskog jezika),
  • Napredno poznavanje rada na računalu (MS Office),
  • Vozačka dozvola B kategorije.