VODITELJ GRADILIŠTA ZA RADOVE ELEKTROINSTALACIJA

Opis posla:

Samostalno vođenje gradilišta visokogradnje u području elektroinstalacija, Izvođenje i dokumentiranje građenja po ugovoru – izrada, realizacija i praćenje organizacijskih, terminskih i financijskih planova gradilišta, Izvođenje radova sa vlastitim resursima i sa podizvođačima, Organizacija i kontrola izvedbe radova u pogledu rokova, kvalitete i troškova, Vođenje građevinskog dnevnika i građevinske knjige, Obračun i kontrola obračuna podizvođača.

Što očekujemo:

  • Ovlašteni voditelj građenja elektrotehničke struke (Diplomirani inženjer elektrotehnike VSS / Magistar inženjer elektrotehnike)
  • Najmanje 5 godina radnog iskustva u vođenju radova elektroinstalacija u visokogradnji,
  • Organizacijske sposobnosti i sposobnost samostalnog odlučivanja,
  • Samostalnost u radu, ustrajnost i predanost ostvarenju zadanih ciljeva,
  • Aktivno znanje engleskog jezika,
  • Aktivan rad na računalu (MS Office, MS Outlook, Autocad, MS Project),
  • Vozačka dozvola B kategorije,
  • Spremnost za rad na terenu.