VODITELJ RADOVA – SUHE GRADNJE (KNAUF)

Opis posla:

Samostalno vođenje radova na gradilištu po sustavima suhe gradnje, Izvođenje i dokumentiranje građenja po ugovoru – izrada, realizacija i praćenje organizacijskih, terminskih i financijskih planova gradilišta, Izvođenje radova sa vlastitim resursima i sa podizvođačima, Organizacija i kontrola izvedbe radova u pogledu rokova, kvalitete i troškova, Vođenje građevinskog dnevnika i građevinske knjige, Obračun i kontrola obračuna podizvođača.

Što očekujemo:

  • Građevinski tehničar ili Inženjer građevinarstva
  • Najmanje 5 godina radnog iskustva u vođenju radova po sustavima suhe gradnje
  • Napredna tehnička znanja i poznavanje proizvoda i sustava suhe gradnje
  • Organizacijske sposobnosti i sposobnost samostalnog odlučivanja,
  • Samostalnost u radu, ustrajnost i predanost ostvarenju zadanih ciljeva,
  • Aktivan rad na računalu (MS Office, MS Outlook, Autocad),
  • Vozačka dozvola B kategorije,
  • Spremnost za rad na terenu.